Ocena instytucji

66%
Skorzystałoby ponownie: 127
34%
Nie skorzystałoby ponownie: 58
Zobacz statystyki
Citi Handlowy

Citi Handlowy

Ocena użytkowników

66%
Skorzystałoby ponownie: 127
34%
Nie skorzystałoby ponownie: 58

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 73
  • Głosy negatywne: 46
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 30
  • Głosy negatywne: 6
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 24
  • Głosy negatywne: 6

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
78%
22%
Jak oceniasz pracowników?
77%
23%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
66%
34%

Opinie o Citi Handlowy

Korzystasz z usług Citi Handlowy? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Citi Handlowy

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Citi Handlowy

 • Marcin88

  , w dniu 24.11.2013Ocena:
  Korzystam z usług Banku CiTi Handlowy od kilku lat. Jest to bodajże

  Korzystam z usług Banku CiTi Handlowy od kilku lat. Jest to bodajże szósty bank z którym miałem kontakt w ciągu ostatnich 10-ciu lat.Z tej perspektywy z usług Banku jestem bardzo zadowolony. Szczególnie z wygodnych przelewów elektronicznych do stałych klientów, bardzo wygodnej i...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
 • mjbagi

  , w dniu 24.11.2013Ocena:
  Korzystam z Citi przy wszystkich produktach kredytowych. Choć nie jest

  Korzystam z Citi przy wszystkich produktach kredytowych. Choć nie jest najtańszy, jestem zadowolony z oferowanej obsługi oraz szybkości.

  Ta opinia jest przydatna
  8Przydatność opinii
 • Barbara

  , w dniu 24.11.2013Ocena:
  W banku ostatni raz byłam 3 lata temu.Bez problemu załatwiam wszystko

  W banku ostatni raz byłam 3 lata temu.Bez problemu załatwiam wszystko przez internet.Byłoby spoko , gdyby nie nękanie telefonami o ofertach kredytowych. Jeśli człowiek posiada kartę kredytową , to nie tylko dlatego , że brak mu gotówki. Może to czysta wygoda?! Rozumie troskę o...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  14Przydatność opinii
 • Tom

  , w dniu 23.11.2013Ocena:
  Kiedy trzy lata temu przenosiłem się do Citi-był to najlepszy Bank na

  Kiedy trzy lata temu przenosiłem się do Citi-był to najlepszy Bank na naszym rynku.Kusił darmowym kontem,darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów,tanią kartą . Obecnie rozważam przeniesienie się do banku,gdzie mam drugie konto-Idea Bank. Powód:-za pobranie z innych bankomatów niż...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  7Przydatność opinii
 • Kasiak78

  , w dniu 23.11.2013Ocena:
  Słaba obsługa klienta

  Kiepski kontakt z klientem. Siedzą niżej niż klient i zero kontaktu wzrokowego. Zawsze kolejka pomimo dwóch okienek do kasy. Korzystam z banku przy Promenadzie bo mam najbliżej ale wiele daje do życzenia.

  Ta opinia jest przydatna
  8Przydatność opinii