Ocena instytucji

79%
Skorzystałoby ponownie: 740
21%
Nie skorzystałoby ponownie: 175
Zobacz statystyki
BZ WBK

BZ WBK

Ocena użytkowników

79%
Skorzystałoby ponownie: 740
21%
Nie skorzystałoby ponownie: 175

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 362
  • Głosy negatywne: 114
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 262
  • Głosy negatywne: 44
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 116
  • Głosy negatywne: 17

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
82%
18%
Jak oceniasz pracowników?
84%
16%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
77%
23%

Opinie o BZ WBK

Korzystasz z usług BZ WBK? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o BZ WBK

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o BZ WBK

 • Święty PIOTR

  , w dniu 07.06.2016Ocena:
  Właśnie dziś postanowiłem posprzątać na...

  ...swoich kontach ponieważ zmieniłem bank ale okazało się że nie mogę się zalogować do konta osobistego pomimo że przedstawiciel zapewniał że do końca czerwca konto będzie aktywne po przejściu na infolinię i małej podpowiedzi że firmowe konto jest jeszcze aktywne w mgnieniu oka...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  43Przydatność opinii
 • marcin

  , w dniu 05.04.2016Ocena:
  Bank to w głównej mierze ludzie. W BZWBK...

  ...pracują chyba wyłącznie niekompetentni doradcy. Faktycznie człowiek czuje się jakby mieli go za kompletnego idiotę. W oczach pracowników WBK widać presję sprzedażową - próbują wcisnąć wszystko co popadnie. (ostatnio mają jakieś parcie na ubezpieczenia). O załatwieniu...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  34Przydatność opinii
 • Piotr

  , w dniu 23.11.2015Ocena:
  Nie może nic dobrego reprezentować w sobie firma...

  ...która ma coś wspólnego z Santanderem. z BZWBK leasing mam złe doświadczenia to zwykłe cwaniaki. Nie polecam stanowczo. Uważajcie na tą firmę.!!!!!!!!

  Ta opinia jest przydatna
  57Przydatność opinii
 • WiolkaTK

  , w dniu 04.05.2015Ocena:
  (Tychy) Już w życiu nie chcę mieć nic...

  ...wspólnego z tym bankiem!!!! Tak jak większość z was tutaj pisze - też mam taką sytuację, że mnie oszukali i zdzierają nie wiadomo za co!Oprócz tego, że nikt w żaden sposób nie poinformował mnie, że status mojego konta się zmienia(z

  Ta opinia jest przydatna
  61Przydatność opinii
 • rafał15

  , w dniu 25.02.2015Ocena:
  BZWBK to jeden z najgorszych banków, w którym...

  ...miałem konto. Nie liczą się z klientem w ogóle i traktują go jak idiotę. Nie odpowiadają na reklamacje. Pani od reklamacji wkleja gotowe teksty nie mające nic wspólnego z reklamacją i zadawanymi pytaniami. Dla mnie ten bank to porażka. Wszystkim odradzam!

  Ta opinia jest przydatna
  56Przydatność opinii