Ocena instytucji

80%
Skorzystałoby ponownie: 739
20%
Nie skorzystałoby ponownie: 171
Zobacz statystyki
BZ WBK

BZ WBK

Ocena użytkowników

80%
Skorzystałoby ponownie: 739
20%
Nie skorzystałoby ponownie: 171

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 361
  • Głosy negatywne: 111
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 262
  • Głosy negatywne: 43
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 116
  • Głosy negatywne: 17

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
83%
17%
Jak oceniasz pracowników?
84%
16%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
78%
22%

Opinie o BZ WBK

Korzystasz z usług BZ WBK? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o BZ WBK

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-192), przy ul. Leszno 14. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o BZ WBK

 • rafał15

  , w dniu 25.02.2015Ocena:
  BZWBK to jeden z najgorszych banków, w którym...

  ...miałem konto. Nie liczą się z klientem w ogóle i traktują go jak idiotę. Nie odpowiadają na reklamacje. Pani od reklamacji wkleja gotowe teksty nie mające nic wspólnego z reklamacją i zadawanymi pytaniami. Dla mnie ten bank to porażka. Wszystkim odradzam!

  Ta opinia jest przydatna
  46Przydatność opinii
 • Karolina

  , w dniu 16.12.2014Ocena:
  do powyższego: Tel.na infolinie,rozmowa z panem...

  ...który przedstawił się jako MICHAŁ Ż.,biedak nie wiedział co zrobić w końcu kazał mi zadz.po tyg.a on dowie się jak sprawa będzie wyglądać,nakrzycza-łam że to ich wina i ich obowiązek zadz.do mnie,bo i tak wydałam ponad 10 zł na tel.w tym dniu.Powiedział,że- zadz.osobiście...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  50Przydatność opinii
 • Karolina

  , w dniu 16.12.2014Ocena:
  Jestem klientka banku już kilka lat,nigdy nie...

  ...narzekałam ale po tej sytuacji mam uraz do banku.2 tyg. temu bank miał problemy z doładowywaniem tel. czyli jeśli ktoś zrobił operację zasilenia konta tel. poprzez konto internetowe to środki nie doszły na tel. a z konta bankowego zabrano pieniądze,ja miałam tak z kwotą 50 zł. a 3...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  46Przydatność opinii
 • jack

  , w dniu 12.12.2014Ocena:
  Niestety bank nie dba o swoich klientów, oferuje...

  ...wyższe marże swoim klientom niż nowo przychodzącym. Niestety stracili w ten sposób wieloletniego klienta i dodatkowo zyskali antyreklamę każdemu odradzam ten bank. Likwiduję konto i idę do innego banku po kredyt, gdzie indziej z otwartymi rękami Cię przyjmują.

  Ta opinia jest przydatna
  42Przydatność opinii
 • Krzysztof55

  , w dniu 17.10.2014Ocena:
  Byłem klientem tego banku od czasu, gdy był to...

  ...jeszcze WBK. 2 lata temu uciekłem od nich, ze względu na rosnące koszty obsługi konta. Pozostała mi tylko karta kredytowa. Od czasu przejęcia przez Santander, mają klienta gdzieś. Np. przy płatności kartą kredytową za granicą, nie tylko przelicznik na złotówki mają b. wysoki (...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  36Przydatność opinii
« 2 3 4 5 6 »