Ocena instytucji

79%
Skorzystałoby ponownie: 740
21%
Nie skorzystałoby ponownie: 175
Zobacz statystyki
BZ WBK

BZ WBK

Ocena użytkowników

79%
Skorzystałoby ponownie: 740
21%
Nie skorzystałoby ponownie: 175

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 362
  • Głosy negatywne: 114
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 262
  • Głosy negatywne: 44
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 116
  • Głosy negatywne: 17

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
82%
18%
Jak oceniasz pracowników?
84%
16%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
77%
23%

Opinie o BZ WBK

Korzystasz z usług BZ WBK? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o BZ WBK

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o BZ WBK

 • mac

  , w dniu 24.08.2017Ocena:
  To była moja ostatnia wizyta ! oddział na ul...

  ...Kasprzaka (Warszawa) .. kiedyś to był Kredyt Bank (było super) teraz to WBK i jest do D.. molestują (nachalnie) klientów na jakiś akcje kredytowe, żeby bank mógł zarobić (kosztem klientów).. gotówkę wypłacają w najmniejszych nominałach (ani jednej 200 złotówki nie mieli, jak...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  25Przydatność opinii
  • Zespół BZWBK

   , w dniu 29.08.2017
   @Mac , w takich sytuacjach bardzo prosimy o zgłoszenie opinii do banku - na kontakt@bzwbk.pl wraz ze szczegółami sprawy, miejsca, czasu. Dokładamy starań by obsługa w oddziałach była na jak najwyższym poziomie i każda informacja zwrotna naszych klientów jest dla nas bardzo cenna.
   Zespół BZWBK
  • Wypowiedz się
 • Nadja

  , w dniu 01.07.2017Ocena:
  Najgorszy bank i obsługa

  Ta opinia jest przydatna
  19Przydatność opinii
 • Jola

  , w dniu 27.06.2017Ocena:
  Nie polecam konta w BZWBK....niby wszystko ok ale...

  ...spróbuj zrobić przelew elektroniczny z wyższą kwotą ( np. w przypadku kupna nieruchomości)....tu zaczynają się schody. Sam tego nie zrobisz, musisz udać się do oddziału...w zależności od ważności owej placówki i obecności w niej kierownika jaśnie Państwo z BZWBK wyda zgodę...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  20Przydatność opinii
 • Monika

  , w dniu 22.06.2017Ocena:
  Nie polecam BZ WBK! Bank wyłudza opłaty,

  puszcza nieautoryzowane transakcje, często również przychodzą maile wyłudzające ( 6 razy w ciągu ostatniego roku). Reklamacje są odrzucane, wiec straty finansowe mogą być ogromne. Co do obsługi klienta - nie mają wspólnego frontu , za każdym razem słyszę inną odpowiedź na to samo pytanie.

  Ta opinia jest przydatna
  32Przydatność opinii
 • staruszek

  , w dniu 20.04.2017Ocena:
  ,Życzę Bankowi takich doradców jak Pan...

  ...Maciej Przychodzien ,. Z takim pracownikiem Bank dużo zyska. Profesjonalizm , uprzejmność to cała przyjemność być klientem tego Pana,

  Ta opinia jest przydatna
  31Przydatność opinii