Ocena instytucji

79%
Skorzystałoby ponownie: 740
21%
Nie skorzystałoby ponownie: 175
Zobacz statystyki
BZ WBK

BZ WBK

Ocena użytkowników

79%
Skorzystałoby ponownie: 740
21%
Nie skorzystałoby ponownie: 175

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 362
  • Głosy negatywne: 114
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 262
  • Głosy negatywne: 44
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 116
  • Głosy negatywne: 17

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
82%
18%
Jak oceniasz pracowników?
84%
16%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
77%
23%

Opinie o BZ WBK

Korzystasz z usług BZ WBK? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o BZ WBK

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o BZ WBK

 • klient_out

  , w dniu 26.02.2018Ocena:
  Dno, dno i jeszcze raz dno. Bank - sekta - wejść...

  ...łatwo (internet), ale spróbuj zrezygnować z jakiegoś produktu - zaczną się schody. Drożyzna w zakresie opłat i prowizji - "malizna" w zakresie oprocentowania rachunków oszczędnościowych i lokat. Bank "dobry" dla tych, którzy nie szanują własnych pieniędzy - parafrazując...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  6Przydatność opinii
 • Tom

  , w dniu 23.12.2017Ocena:
  Za wszystko trzeba płacić. Wszystkie przelewy,

  konto, karta itd. i ciągle szukają za co jeszcze wyciągnąć kasę. Konto tam mam od czasu gdy Zachodni był Zachodni a WBK WBKiem, ale jestem z nich coraz bardziej niezadowolony za ich pazerność. W oddziale I Wrocław na Rynku ciągle kolejki. Pazerność i beznadzieja.

  Ta opinia jest przydatna
  12Przydatność opinii
 • Andrzej

  , w dniu 19.12.2017Ocena:
  Jest to najbardziej wiarygodny i dostosowany do...

  ...klienta bank na rynku

  Ta opinia jest przydatna
  12Przydatność opinii
 • klient2@op.pl

  , w dniu 15.12.2017Ocena:
  Jestem klientem od ponad 15 lat. Wszystkie...

  ...oszczędności trzymam u nich na koncie oszczędnościowym VIP. Do zeszłego miesiąca było ok. Oprocentowanie 1,25% i brak opłat za transakcje. Dzisiaj patrzę... pobrane 20zł za jeden przelew, a poza tym przyrosło dużo mniej odsetek niż w zeszłym miesiącu - powód - zmniejszyli...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  17Przydatność opinii
 • Egon Klavo Jak Cholera

  , w dniu 19.09.2017Ocena:
  Reklama, że to bank dla klienta, to obłudne...

  ...kłamstwo. Opowiem historię mojego kontaktu z nimi. Miałem przez 2-3 lata kredyt hipoteczny w BZ na 500 tys. W tym roku sprzedałem dom z powodu rozwodu. Spłacałem ratę blisko 3 tys zł. Wystąpiłem o kredyt na połowę kwoty, którą od roku sam spłacałem, bez opóźnień, bez...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  30Przydatność opinii