Ocena instytucji

70%
Skorzystałoby ponownie: 67
30%
Nie skorzystałoby ponownie: 26
Zobacz statystyki
BNP Paribas

BNP Paribas

Ocena użytkowników

70%
Skorzystałoby ponownie: 67
30%
Nie skorzystałoby ponownie: 26

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 47
  • Głosy negatywne: 22
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 16
  • Głosy negatywne: 3
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 4
  • Głosy negatywne: 1

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
71%
29%
Jak oceniasz pracowników?
71%
29%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
70%
30%

Opinie o BNP Paribas

Korzystasz z usług BNP Paribas? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o BNP Paribas

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o BNP Paribas

 • filut

  , w dniu 01.03.2017Ocena:
  Tragedia BANK tak powinien się nazywać. Mimo...

  ...przelewów z innych banków zrobionych z nich do godz 13.00 tego dnia nie uświadczysz środków na swoim koncie w BGŻ BNP dopiero poranną sesją mimo że system elixir ich obliguje.

  Ta opinia jest przydatna
  43Przydatność opinii
  • loluś

   , w dniu 03.04.2017
   To prawda. BANK PORAŻKA. Rano zrobione przelewy z innego banku a pieniądze zaksięgowane w BNP dopiero poranną sesją na drugi dzień i to też nie zawsze pierwszą zdarza się że dopiero drugą. Elixiry w tym Banku to mit i wirtualny pic.
  • mg

   , w dniu 21.10.2017
   Święta prawda, dodam tylko ,że nawet przelewy między kontami w tym samym banku realizowane są z zawrotnym tempie od kilku godzin do nawet kilku dni.
  • Wypowiedz się
 • Wojtek

  , w dniu 10.10.2016Ocena:
  Straszna porazka, zaczeli naliczac oplaty za...

  ...wczesniej darmowe konto bez info po czym informuja ze info jest w systemie online do ktorego mam dostęp wiec wszystko ok. Konta nie moge zamknac bez zaplacenia oplat a ja nie zaplace poki rzevznik sie nie wypowie i tak naliczaja narany.

  Ta opinia jest przydatna
  37Przydatność opinii
 • BNP -nie!!!

  , w dniu 21.10.2015Ocena:
  Zupełny brak profesjonalizmu i kompetencji –...

  ...pracownicy nie znają warunków oferowanych produktów. Lepiej byłoby gdyby nie przekazywali żadnych informacji, niż wprowadzali w błąd!!! – Umowę zawartą, bez udziału pracowników banku – drogą elektroniczną, zdecydowanie należałoby nazwać usługą profesjonalną, z...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  88Przydatność opinii
 • Ewelinda

  , w dniu 15.05.2015Ocena:
  Witam brałam kredyt we Włocławku samochodowy...

  ...bardzo miła obsługa w ciagu jednego dnia załatwiony kredyt samochodowy brawo żeby wszystkie banki tal obsługiwały pierwszy raz byliśmy tak obsłużeni ewelinda

  Ta opinia jest przydatna
  80Przydatność opinii
 • zawiedziony

  , w dniu 30.04.2015Ocena:
  i gotówka to fikcja załatwienie zajmuje od...

  ...29.04 2015 od godz 19.00 i to nie potrafią załatwić, obsługa do niczego, brak kompetencji, i gotówka w 20 minut hahaha 2 dni to mało jedno wielkie kłamstwo, to się nadaje tylko do mediów żeby się tym tematem zajęli

  Ta opinia jest przydatna
  85Przydatność opinii