Ocena instytucji

74%
Skorzystałoby ponownie: 182
26%
Nie skorzystałoby ponownie: 58
Zobacz statystyki
Bank BGŻ (BGŻ)

Bank BGŻ (BGŻ)

Ocena użytkowników

74%
Skorzystałoby ponownie: 182
26%
Nie skorzystałoby ponownie: 58

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 130
  • Głosy negatywne: 50
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 37
  • Głosy negatywne: 6
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 15
  • Głosy negatywne: 2

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
76%
24%
Jak oceniasz pracowników?
80%
20%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
73%
27%

Opinie o Bank BGŻ (BGŻ)

Korzystasz z usług Bank BGŻ (BGŻ)? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Bank BGŻ (BGŻ)

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Bank BGŻ (BGŻ)

 • Józef

  , w dniu 06.08.2015Ocena:
  Jest to bank którego klientem jestem od 15 lat,

  jest to firma której najlepiej wychodzą podwyżki, opłaty za konto, za token, za przelewy wewnętrzne, za wpłaty w oddziale, za przewalutowanie, są w tym mistrzami, myślę że nawet mistrzami Polski.

  Ta opinia jest przydatna
  70Przydatność opinii
 • mariano

  , w dniu 13.07.2015Ocena:
  mam pytanie jeśli sobie tu ktoś z banku...

  ...smiesznego BGZ PARIBAS na jakiej podstawie bank pobiera prowizje jeśli bank blokuje kartę i nie ma możliwości klient wypłacania w inny sposób niz wybranie w oddziele banku i jeszcze banka pobiera prowizje za to ze po wizycie w banku dowiedziałem ze sie bank zblokował kartę bo mieli...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  70Przydatność opinii
 • Klientka

  , w dniu 11.06.2015Ocena:
  Gdy moja mama próbowała rozwiązać problem...

  ...przez Tele BGŻ straciła 20zł na przełączanie się między konsultantami. Ja dziś również miałam podobny problem i zostałam przełączona 5 razy, co zmarnowało 13zł z mojego telefonu. Problemu oczywiście nie da się rozwiązać w banku "ze względu na dobro klienta". To jakiś cyrk!

  Ta opinia jest przydatna
  74Przydatność opinii
  • madzia

   , w dniu 01.12.2015
   przyszedl mi sms do zaplaty mam 40 zl nie wiem za co miesiac temu przyszedl mi sms ze mam do zaplaty 36 ,95 zl nie wiem za co dzis dzwonilam 2 razy do banku i nikt nie odbiera to sa chamy i oszusci
  • Wypowiedz się
 • igo21

  , w dniu 03.05.2015Ocena:
  BGŻ staje się coraz bardziej PAZERNY! Od marca...

  ...br. już nie ma żadnej możliwości bezpłatnego korzystania z debetowych kart płatniczych, a ostatnia fuzja z innym bankiem daje gwarancję wzrostu opłat dla klientów/ "to mamy pewne jak w banku"/. Koniecznym jest zmiana banku,czym prędzej,tym lepiej.

  Ta opinia jest przydatna
  69Przydatność opinii
 • Z.Piwowarczyk

  , w dniu 23.01.2015Ocena:
  BANK GOSPODARKI ŻYWNOŚCIOWEJ OKRADA SWOICH...

  ...KLIENTÓW !!!!!! JEŚLI POSIADASZ TAM KONTO DORADZAMY JAK NAJSZYBCIEJ PRZENIEŚĆ JE DO SPRAWDZONEGO BANKU, POWIADOMCIE ZNAJOMYCH ! Wygląda to tak ; Po prawidłowym zalogowaniu się do swojego konta - niestety nie możemy do niego wejść. Bank automatycznie po wpisaniu hasła wysyła nam kod...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  69Przydatność opinii