Ocena instytucji

43%
Skorzystałoby ponownie: 21
57%
Nie skorzystałoby ponownie: 28
Zobacz statystyki
Aviva

Aviva

Ocena użytkowników

43%
Skorzystałoby ponownie: 21
57%
Nie skorzystałoby ponownie: 28

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 21
  • Głosy negatywne: 28
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
46%
54%
Jak oceniasz pracowników?
49%
51%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
51%
49%

Opinie o Aviva

Korzystasz z usług Aviva? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Aviva

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Aviva

 • Krzysiek

  , w dniu 12.03.2015Ocena:
  Bardo źle U mamy zdiagnozowano nowotwór...

  ...złośliwy. Odmówili wypłaty odszkodowania z tytułu ciężkich zachorowań, cudownie ją uzdrowili i stwierdzili że to jednak nowotwór łagodny. Oczywiście z dokumentacji wszystko wynika czarno na białym. Pewnie grają na zwłokę. Szkoda gadać. Nikomu nie polecam

  Ta opinia jest przydatna
  63Przydatność opinii
 • Wojtek z Bielska

  , w dniu 09.06.2014Ocena:
  NIE, NIE, NIE to kpina. Gońcie ich agentów.

  Jeden a w zasdzie jedna tak mnie wmanewrowała w Nową Perspektywę , że do dziś się bujam. Będziecie tylko płacić, utrzymywać tych darmozjadów a złotówki z tego nie dostaniecie. Jak najdalej od AVIVA.

  Ta opinia jest przydatna
  65Przydatność opinii
 • Marek

  , w dniu 22.05.2014Ocena:
  Dwa lata opłacałem OC na sam. osobowy,dziś okazało się że mój syn

  Dwa lata opłacałem OC na sam. osobowy,dziś okazało się że mój syn współwłaściciel u nich jest współużytkownikie-m.Podwyższoną składkę potrafili pobierać.

  Ta opinia jest przydatna
  72Przydatność opinii
 • oszukany

  , w dniu 25.04.2014Ocena:
  Mieliśmy kolizję, sprawca miał samochód...

  ...ubezpieczony w Avivie, kolizja była ponad półtora miesiąca temu a Aviva cały czas kręci nosem że na pewno ich klient nie spowodował takiej kolizji (szkoda wyliczona przez salon volkswagena na 17 tys złoty) uważają ze się podstawiliśmy. Sprawa z dniem dzisiejszym trafia do sądu.....zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  85Przydatność opinii
 • Gallanonim

  , w dniu 23.04.2014Ocena:
  NIGDY WIECEJ Na infolini udzielaja blednych...

  ...informacji. W chwili nabycia auta dokonuja automatycznie rekalkulacji I trzeba doplacac. Wypytuja sie o kazdy szczegol a potem uzywaja go przeciwko tobie. typu gdzie bedziesz parkowac, w jakim miescie,m gdzie sie pracuje, ile dni bedzie sie zagranica. Gdy chce sie jezdziec autem zagranica...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  61Przydatność opinii