Ocena instytucji

100%
Skorzystałoby ponownie: 207
0%
Nie skorzystałoby ponownie: 0
Zobacz statystyki
Amronet

Amronet

Ocena użytkowników

100%
Skorzystałoby ponownie: 207
0%
Nie skorzystałoby ponownie: 0

W skład algorytmu oceny wchodzą:

 • – Oceny właściwe instytucji (50% wagi)
  • Głosy pozytywne: 207
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe oddziałów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0
 • – Oceny właściwe produktów (25% wagi)
  • Głosy pozytywne: 0
  • Głosy negatywne: 0

Szczegółowa ocena usług

Jak oceniasz przejrzystość umowy?
100%
0%
Jak oceniasz pracowników?
100%
0%
Jak oceniasz atrakcyjność produktów?
100%
0%

Opinie o Amronet

Korzystasz z usług Amronet? Podziel się z innymi swoją opinią!
Nie wiesz, czy skorzystać? Przeczytaj opinie innych klientów!

Dodaj opinię o Amronet

Czy skorzystałbyś ponownie z usług?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na udostępnianie zawartych w formularzu danych w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty od podmiotów współpracujących z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres e-mail wiadomości zawierających informacje handlowe przesyłane przez rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. oraz podmioty współpracujące z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
Nota prawna: Dbamy o Twoje dane!
Administratorem podanych powyżej danych osobowych jest rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), ul. Wolska 88. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być, przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz innym podmiotom oferującym produkty inwestycyjne. Aktualna lista podmiotów współpracujących jest dostępna pod adresem internetowym www.ebroker.pl. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Bez wyjątku posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
5 5 10 25 50 100
pokaż: najnowsze popularne komentowane

Opinie użytkowników o Amronet

 • Egenius

  , w dniu 31.05.2018Ocena:
  Mam odpowiedzialną i czasochłonną pracę, więc...

  ...wymiana waluty na mieście w ogole odpada. Zainteresowalem się więc e-kantorami i tak trafilem na Amronet. Po paru przewalutowaniach jestem pewien, że warto:) Kursy tak niewiele się różnią od rynkowych, że za pierwszym razem nie dowierzałem, a komfort i szybkość transakcji...zobacz cała opinię

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • natawa

  , w dniu 22.05.2018Ocena:
  Ciekawa usługa, bo i na zasadzie platformy i...

  ...kantoru internetowego jest w amronecie możliwy zakup waluty. Na plus także kontakt z obsługą, ludzie są realnie dostępni i wiedzą co mówią, doradzają fachowo.

  Ta opinia jest przydatna
  1Przydatność opinii
 • ania_mar

  , w dniu 17.05.2018Ocena:
  Jak do tej pory, a korzystam tak z pół roku z...

  ...przewalutowań w Amronet , środki dostępne zawsze na czas i korzystne kursy. Zdecydowałam się dlatego na dłuższą współpracę.

  Ta opinia jest przydatna
  7Przydatność opinii
 • kafelik

  , w dniu 15.05.2018Ocena:
  Mogę polecić ten kantor w 100%. Opłata...

  ...(prowizja ) jest naprawdę niska, wraz z korzystnym kursem, chyba najlepszym jaki w necie widzialem oszczędność jest naprawdę duża. Maksimum wygody, przede wszystkim w zakresie dostępu do Amronet, żadnych blokad, przerw technicznych, opieszałości. 24 na dobę sprawne realizacje.

  Ta opinia jest przydatna
 • PrzemekW

  , w dniu 06.05.2018Ocena:
  Bezpiecznie i szybko, w zasadzie natychmiast, po...

  ...kursie dostępnym od razu moje pieniądze zostały przewalutowane. Wypraktykowałem, że Amronet to też idealne miejsce do tego by realizować przelewy za granicę bez obaw o koszty.

  Ta opinia jest przydatna
  4Przydatność opinii
« 1 2 3 4 5 »